Na temo dela s študenti v duševni stiski, študenti s posebnim statusom in izvajanjem tutorstva, so v okviru projekta Karierni centri UL – vaš kompas na karierni poti pripravili nekaj gradiv in drugih informacij, ki so vam lahko v pomoč pri delu. Prav tako napovedujejo izobraževanje in usposabljanje za koordinatorje tutorjev in tutorje ter ostale zaposlene.

Več informacij najdete v priloženem dopisu  Obvestilo_ŠPS duševne stiske tutorstvo_2019

Prilagamo tudi Tutorski priročnik Univerze v Ljubljani 2019  Tutorski priročnik Univerze v Ljubljani_2019