Približuje se Virtualni karierni sejem za srednješolce, na katerem bo s svojo »virtualno stojnico« sodelovala tudi Fakulteta za gradbeništvo in geodezijo. Srednješolci se bodo lahko po sejmu »sprehajali« od 22. novembra od 8.00 pa vse do 28. novembra do 24.00.

Sejem bo mladim pomagal odgovoriti na vprašanja, kje nadaljevati izobraževanje, kaj so značilnosti različnih poklicev, kakšne so možnosti za zaposlitev ali sodelovanje s podjetji med študijem …

Na sejmu se bo predstavila tudi Fakulteta za gradbeništvo in geodezijo. Srednješolci bodo lahko izvedeli vse, kar jih zanima o študiju gradbeništva, geodezije in vodarstva, o tem, kakšne so karierne možnosti po študiju, kakšne obštudijske dejavnosti ponujamo na fakulteti … Pogovarjali pa se bodo lahko tudi s študenti UL FGG in tako iz prve roke izvedeli, kako je biti študent na naši fakulteti.