Mesec prostora 2017 na UL FGG

Fakulteta za gradbeništvo in geodezijo v Ljubljani se pridružuje dogodkom ob Mescu prostora 2017.

Datum dogodka: 2. 10. 2017 – 10. 10. 2017

Razstava Od Sv. Andreja do Sv. Katarine

Razstava je nastala ob 60-letnici ustanovitve (23. maja 1957) Pristanišča Koper kot predhodnika današnje Luke Koper. Že sam naslov razstave opredeljuje območje, ki ga je Luka s svojim razvojem zapolnila med mestom Koper (Sv. Andrej) na eni strani in Ankaranom (Sv. Katarina) na drugi strani Škocjanskega zatoka.
Lokacija dogodka: Avla UL FGG, Jamova cesta 2, Ljubljana

Datum dogodka: 11. 10. 2017 – 25. 10. 2017

Razstava fotografij Landslides and Mankind (Zemeljski plazovi in človek)

Razstava bo potekala v okviru 3rd Regional Symposium on Landslides of the Adriatic-Balkan Region, 11. 10. – 13. 10. 2017.
Lokacija dogodka: Avla UL FGG, Jamova cesta 2, Ljubljana

Datum dogodka: 19. 10. 2017

Dan odprtih vrat na UL FGG 2017

Širši javnosti želimo z zanimivimi in interaktivnimi predstavitvami približati svet gradbeništva, vodarstva, okoljskega inženirstva, geodezije, stavbarstva in prostorskega načrtovanja.
Lokacija dogodka: Stavba UL FGG, Jamova cesta 2, Ljubljana

Datum dogodka: 25. 10. 2017

Odprtje razstave “Radnička v ne/nastajanju”

Razstava študentskih del, ki so nastala v letnem semestru 2016/17, v sodelovanju z Arhitektonskim fakultetom Sveučilišta u Zagrebu. Tema razstave je programska vzpostavitev nove vpadnice v Zagreb, ki poteka od zagrebškega letališča do Kvaternikovega trga v centru Zagreba.
Lokacija dogodka: Avla UL FGG, Jamova cesta 2, Ljubljana, ob 13.00 uri.