Sprejem brucev na UL FGG 2018

V ponedeljek, 1. 10.2018, bo v avli Fakultete za gradbeništvo in geodezijo v Ljubljani potekal sprejem bruck in brucev za akademsko leto 2018/19. Dobrodošli!

Ponedeljek, 1. 10. 2018

8.30 – 9.00: Prevzem študentskih izkaznic v avli UL FGG
9.00 – 9.20: Nagovor prodekana za izobraževanje doc. dr. Sama Drobneta in prodekanje za študentske zadeve doc. dr. Simone Savšek
9.20 – Odhod bruck in brucev v predavalnice, kjer se nadaljuje sprejem po študijskih programih:
  • Predavalnica P-I/1 – študijska programa GR (UN) in  OG (VS) Oddelka za gradbeništvo
  • Predavalnica P-IV/7 – študijska programa GIG (UN) in TUN (VS)  Oddelka za geodezijo
  • Predavalnica P-I/3 – študijski program VOI (UN) oddelka za okoljsko gradbeništvo
10.00 – Sprejem študentov tujcev (brucev) in tujih študentov na izmenjavi v Svečani dvorani UL FGG (2. nadstropje)
10.15 – Pričetek rednega pouka
16.00 – Sprejem brucev na Kongresnem trgu pred stavbo Univerze v Ljubljani

Popoldne, 1. oktobra, ste študenti vabljeni še na Kongresni trg v Ljubljani, kjer se ob 16. uri prične prireditev Pozdrav brucem 2018, ki jo za študente vseh fakultet organizira Univerza v Ljubljani. V novo študijsko leto bodo študente pospremile glasbene skupine Prismojeni profesorji bluesa, Matter in Guapo gang, predstavile se bodo obštudijske dejavnosti članic Univerze v Ljubljani, bruce in brucke pa bo pozdravil tudi rektor prof. dr. Igor Papič.