Na prosto delovno mesto bomo zaposlili: enega delavca
Naziv delovnega mesta oz. vrsta dela: referent za soglasja (M/Ž)

Opis delovnega mesta:
Priprava pogojev, mnenj, soglasij, izdelava analiz in poročil, sodelovanje pri vodenju katastra, usklajevanje/koordiniranje dela z ostalimi delovnimi procesi, priprava/izmenjava/posredovanje podatkov uporabnikom in pristojnim institucijam, priprava predlogov izboljšav za delovanje delovnega procesa, obveščanje uporabnikov in deležnikov procesa, spremljanje stroke in zakonodaje s področja dela in uvajanje novosti v prakso.

Trajanje zaposlitve: polni delovni čas (40 ur/teden)
Trajanje zaposlitve: določen čas (18 mesecev)
Poskusno delo: 3 mesece

Pričakujemo
Izobrazba: visokošolska 1. stopnje / visokošolska strokovna (prejšnja), višješolska (prejšnja) / višja strokovna

Vozniško dovoljenje: B kategorija

Znanje jezika: slovenski jezik (razumevanje – tekoče, govorjenje – tekoče, pisanje – tekoče); angleški jezik (razumevanje – dobro, govorjenje – dobro, pisanje – dobro)
Potrebna znanja:

• uporaba aplikacij (CAD, GIS, MS Office – Word, Excel, PowerPoint, Outlook,..)
  • specialna znanja iz stroke
  • poznavanje področnih predpisov/zakonodaje, splošnih aktov družbe in navodil nadrejenega,
  • delo s strankami in poslovnimi partnerji,
  • organizacijske sposobnosti, sposobnosti obvladovanja konfliktov in komuniciranja s strankami, odgovornost za lastno delo, odgovornost za službeno vozilo

Rok za prijavo: 21 dni, do 05.04.2024

Način prijave:
Kandidati naj pošljejo vlogo po e-pošti.

Vlogi priložite izvod življenjepisa, kopije o doseženi strokovni izobrazbi, kopijo vozniškega izpita, dokazila o delovnih izkušnjah in dokazila o ostalih usposabljanjih.

Kandidati bodo o izbiri pisno obveščeni v osmih dneh po zaključenem postopku izbire na e-poštni naslov, ki ga bodo sporočili v svoji prijavi.

Več informacij [PDF]