UL FGG - Redni profesorji in profesorica z dekanjo prof. dr. Violeto Bokan Bosiljkov

Novi redni profesorji in nova redna profesorica z dekanjo prof. dr. Violeto Bokan Bosiljkov. Foto: Bor Slana/STA

V sredo, 24. januarja 2024, je v Zbornični dvorani Rektorata Univerze v Ljubljani potekala svečana razglasitev 71 novih rednih profesoric in rednih profesorjev za leto 2023 z različnih področij znanstveno-raziskovalnega, umetniškega in pedagoškega dela. Nazive je podelil rektor Univerze v Ljubljani prof. dr. Gregor Majdič.

Med 71 novimi rednimi profesorji in profesoricami so tudi štirje s Fakultete za gradbeništvo in geodezijo. To so:

• Prof. dr. Anka Lisec za področje geodezije in geoinformatike
  • Prof. dr. Dušan Žagar za področje gradbeništva in okoljskega inženirstva
  • Prof. dr. Gašper Jaklič za področje matematike
  • Prof. dr. Simon Schnabl za področje gradbeništva in okoljskega inženirstva (zaposlen na UL FKKT)

Iskrene čestitke in uspešno delo še naprej!

Več o razglasitvi lahko preberete na: https://www.uni-lj.si/v_ospredju/2024012416031634/

UL FGG - Prof. dr. Anka Lisec

Prof. dr. Anka Lisec