Objavljen je razpis za mlade raziskovalke in raziskovalce v letu 2024. Razpis je objavljen na spletnih straneh Univerze v Ljubljani:

Rok za prijave za kandidate za mlade raziskovalce je 9. april 2024 do 13. ure.

Fakulteta za gradbeništvo in geodezijo razpisuje mesta za mlade raziskovalce pri naslednjih mentorjih:

Nejc Bezak

Boštjan Brank

Matjaž Dolšek

Robert Pečenko

Sara Piculin

Oskar Sterle

Za več informacij se lahko obrnete na Službo za mednarodno in raziskovalno dejavnost (international@fgg.uni-lj.si).