Sprejem bruck in brucev bo na Fakulteti za gradbeništvo in geodezijo potekal v ponedeljek, 3. 10., ko bo novopečene študente najprej nagovorilo vodstvo fakultete.

Zberemo se ob 9. uri na parkirišču za stavbo FGG na Jamovi 2 (zahodno od stopnišča). V primeru slabega vremena se zberemo v avli stavbe.

Program sprejema je naslednji:

•      9.00 – 9.15: nagovor vodstva fakultete
  •      9.15 – 9.20: odhod v predavalnice ob spremstvu uvajalnih tutorjev
  •      9.20 – 9.30: pozdrav predstojnikov oddelkov oz. namestnikov
  •      9.30 – 10.00: predstavitev uvajalnih tutorjev in neformalni klepet
  •      10.00 in naprej: pouk po urniku

Od 16.00 dalje bo na Kongresnem trgu potekala že tradicionalna prireditev Pozdrav brucem Univerze v Ljubljani, kamor so bruci tudi lepo vabljeni.