Smo podjetje z dolgoletno tradicijo, katerega osnovna dejavnost je izvedbeni in tehnološki inženiring, kjer z znanjem visoko usposobljenih in motiviranih sodelavcev ter resursi naših stalnih partnerjev in dobaviteljev, nudimo izvedbo objektov na ključ, ki obsega:

• gradnjo in opremljanje objektov s pohištveno in tehnološko opremo,
  • strokovno vodenje gradnje, izvedbe opreme, tehnološke opreme in pridobivanje vseh potrebnih dovoljenj,
  • izvedba, montaža naprav in opreme,
  • izvedba obrtniški del,
  • izročitev zgrajenih objektov v obratovanje,
  • izobraževanje delavcev, ki bodo skrbeli za uporabo in vzdrževanje objekta

Zaradi povečanega obsega dela iščemo študente višjih letnikov gradbeništva za delo na projektih v Osrednjeslovenski in Goriški regiji.

Delo obsega pomoč pri vodenju projektov s področja gradbeništva. Po končanem šolanju nudimo možnost redne zaposlitve, med Samim šolanjem pa tudi možnosti štipendiranja.

Več o podjetju, naših referencah in ostalo najdete na strani: https://www.lesnina-mg.si/

Vse zainteresirane kandidate vabimo, da se pridružijo našem dinamičnem kolektivu in pošljejo vloge s kratkim življenjepisom, ter opisom morebitnih dosedanjih izkušenj na elektronski naslov info@lesnina-mg.si

Celoten dokument [PDF]