Zaradi povečanega obsega dela potrebujemo študenta/ko za daljše časovno obdobje kot pomoč pri vnosu in vzdrževanju prostorskih podatkov o telekomunikacijskem omrežju. Nekateri študenti/ke Fakultete za gradbeništvo in geodezijo imajo že izkušnje pri naši hčerinski družbi GVO d.o.o., zato bi bili zelo veseli njihove pomoči tudi v Telekomu Slovenije.

Potrebna znanja in izkušnje:

• splošno poznavanje GIS in CAD v različnih programskih orodjih,
  • dobro poznavanje programskega paketa ArcGIS,
  • prednost imajo kandidati z izkušnjami z evidentiranjem in urejanjem podatkov o TK omrežju

Delovni čas: po dogovoru, okvirno med 7.00 in 16.00 uro, (130 ur na mesec)
Urna postavka: od 7,00 eur bruto/ uro do 10,00 eur bruto/uro
Lokacija dela: Ljubljana, Stegne 19
Za čas: možnost uvajanja 22.08.2022 – 26.08.2022 (po dogovoru), redno delo od 29.08.2022 dalje.

Prijave na e-mail: studentska.priloznost@telekom.si, obvezno s pripisom »Dokumentiranje kabelskega omrežja«