Vabimo vas, da se udeležite 16. mednarodne konference »International Benchmark Workshop on Numerical Analysis of Dams « (ICOLD BW 2022), ki bo potekala preko spleta od 5. do 6. aprila 2022 na Fakulteti za gradbeništvo in geodezijo, Univerze v Ljubljani.

Osrednja tema delavnice ICOLD BW 2022 so numerične analize pregrad. Na delavnici bodo predstavljene tri glavne teme:

• Tema A: Analiza betonske ločne pregrade z uporabo različnih računskih metod na primeru pregrade iz Francije (Dam behaviour prediction)
  • Tema B: Numerična analiza betonske pregrade z napredno alkalno-agregatno reakcijo na primeru pregrade iz Kanade (AAR affected dam: Evaluation and prediction of the behaviour of the Beauharnois dam)
  • Tema C: Numerična analiza nasute zemeljske pregrade na primeru pregrade iz Slovenije (Behaviour of the embankment dam)

in ena odprta tema, v kateri bodo predstavljeni aktualni problemi iz sveta numeričnih analiz pregrad.

Posamezne teme, vključno z vhodnimi podatki, so dostopne na spodnjih povezavah:

Delavnica bo potekala v angleškem jeziku.

Več lahko najdete na spletni strani: https://icold-bw2022.fgg.uni-lj.si/. Dodatna vprašanja pošljite na icold-bw2022@fgg.uni-lj.si

Vljudno vabljeni!
Organizacijski odbor ICOLD BW 2022