Razpisani dve delovni mesti za svetovalca na Območni geodetski upravi Velenje (nedoločen čas)

Geodetska uprava Republike Slovenije objavlja javno objavo dveh prostih delovnih mest za polni delovni čas za nedoločen čas: Svetovalec v Območni geodetski upravi Velenje in v Geodetski pisarni Žalec

Kandidati, ki se bodo prijavili na prosto delovno mesto, morajo imeti najmanj visokošolsko strokovno izobraževanje (prejšnje)/visokošolska strokovna izobrazba (prejšnja) oziroma najmanj visokošolsko strokovno izobraževanje (prva bolonjska stopnja)/visokošolska strokovna izobrazba (prva bolonjska stopnja) oziroma najmanj visokošolsko univerzitetno izobraževanje (prva bolonjska stopnja) /visokošolska univerzitetna izobrazba (prva bolonjska stopnja) ter najmanj 7 mesecev delovnih izkušenj; Zahtevane delovne izkušnje se skrajšajo za tretjino, če ima kandidat visokošolsko univerzitetno izobrazbo (prejšnja), specializacijo oz. magisterij po visokošolski strokovni izobrazbi (prejšnji) ali magistrsko izobrazbo (druga bolonjska stopnja).

Zaželena so naslednja znanja, izkušnje in sposobnosti: poznavanje nepremičninskih evidenc; strokovno poznavanje geodezije ter delovnih področij in orodij geoinformatike; znanje in izkušnje pri delu s strankami; poznavanje predpisov s področja geodetske dejavnosti; poznavanje dela geodetske uprave in dela geodetskih podjetij v povezavi z geodetsko upravo; poznavanje vsebine zemljiške knjige.

Rok za prijavo je 29. 12. 2022.

Več informacij: