Na Fakulteti za gradbeništvo in geodezijo bo 18. aprila ob 16.00 potekalo 2. srečanje delovnih mentorjev in študentov UL FGG. Namen srečanja je vzpostaviti tesnejše stike med študenti in delovnimi mentorji. Fakulteta že vrsto let sodeluje z delovnimi mentorji za praktično usposabljanje študentov, kar pomembno doprinese k usposobljenosti bodočih diplomantov. V uvodnem delu srečanja bodo predstavljene spremembe pri organizaciji praktičnega usposabljanja, ki so bile uvedene na podlagi panelne razprave s prvega srečanja, ki je potekalo junija 2018.

V drugem delu bodo lahko udeleženci izbirali med tremi aktivnostmi, ki bodo potekale vzporedno. Dr. Andreja Istenič Starčič bo predstavila izobraževanje mentorjev praktičnega usposabljanja (PU), v izvedbi Kariernih centrov Univerze v Ljubljani bodo potekali hitri zmenki delodajalcev s študenti, ki jih bo vodila mag. Tina Kozic Kolšek, predstavile pa se bodo tudi delovne organizacije.

Program srečanja:

Uvodni del 16:00 – 16:30 v P I/1

• Pozdrav dekana prof. dr. Matjaža Mikoša
  • Pozdrav prodekanov Sama Drobneta in Simone Savšek
  • Kratka predstavitev PU na FGG: Andreja Istenič Starčič

Vsebinski del 16:30 – 17:30

• Hitre zmenki v avli vodi mag. Tina Kozic Kolšek
  • Izobraževanje mentorjev v sejni sobi 211 vodi dr. Andreja Istenič Starčič
  • Predstavitev podjetij v svečani dvorani vodi dr. Robert Klinc

Družabno srečanje z mreženjem študentov in zaposlovalcev 17:30 – 19:00 na hodniku pred svečano dvorano, na katerem bo potekalo mreženje mentorjev in študentov.

Za vse informacije se lahko obrnete na e-naslov: andreja.istenic-starcic@fgg.uni-lj.si