O podjetju:

DRI upravljanje investicij, d. o. o., je največje inženirsko in svetovalno podjetje v Sloveniji, katerega izkušnje in znanje temeljijo na številnih uspešno zaključenih infrastrukturnih projektih. Znanje, veščine, izkušnje in ustvarjalnost zaposlenih soustvarjajo našo konkurenčno prednost in predstavljajo naš razvojni potencial.

STROKOVNI SODELAVEC/1 v Sektorju za tehnično podporo projektov

Lokacija dela: Ljubljana

VAŠI IZZIVI:

• opravljanje organizacijskih in strokovnih del za področje ali organizacijsko enoto, koordiniranje izdelave BIM-modela,
  • kontrola kakovosti BIM-procesa,
  • izdelava različnih BIM-analiz na projektih,
  • definiranje zahtev BIM-modela v različnih fazah projekta in za različne cilje uporabe BIM-a.

NAŠA PRIČAKOVANJA:

• najmanj visokošolska strokovna izobrazba gradbene smeri, ali smeri arhitekture, ali strojna smer ali druge tehnične smeri,
  • računalniška pismenost,
  • želeno poznavanje orodij za delo v BIM okolju in /ali uporabi CAD programske opreme,
  • organizacijska sposobnost, natančnost, zanesljivost,
  • želeno znanje tujega jezika,
  • želeno poznavanje procesov dela s področja razpisanih nalog,
  • želen opravljen vozniški izpit B kategorije,
  • prilagodljivost in zmožnost timskega dela, zavzetost, usmerjenost v rezultate.

NUDIMO VAM:

• sklenitev delovnega razmerja za nedoločen čas z 2-mesečnim poskusnim delom, 40- urni tedenski delovnik s fleksibilnim delovnim časom,
  • stimulativno in urejeno delovno okolje, ki spodbuja razvoj zaposlenih,
  • aktivno uvajanje in podpora pri opravljanju delovnih nalog,
  • strokovni in osebni razvoj, podprt z internimi in eksternimi izobraževanji in mentorskimi programi,
  • možnost športnega udeleževanja in udejstvovanja v okviru promocije zdravja na delovnem mestu,
  • računalniško podporo,
  • dodatno pokojninsko zavarovanje po enem letu zaposlitve (krepitev finančne varnosti v obdobju upokojitve),
  • podpiranje družini prijaznih aktivnosti,
  • izvajanje etičnega kodeksa,
  • EAP – program psihološke pomoči za zaposlene in ožje družinske člane,
  • prijetno timsko vzdušje in skupinski dogodki (npr. piknik, novoletna zabava, kolesarski in pohodniški izleti ipd.).

PRIJAVITE SE:

Ob prijavi priložite življenjepis in morebitna druga dokazila, ki igrajo pomembno vlogo pri odločitvi, da vas povabimo na razgovor. Izkoristite priložnost in nas navdušite.

Vašo prijavo bomo pregledali glede na razpisane pogoje, sledi postopek selekcije ustreznih kandidatov in povabila na razgovor. Vsak kandidat prejme povratno informacijo o morebitnem (ne)izboru.

Rok prijave je do vključno 12. 3. 2024 na elektronski naslov: kadri@dri.si