Konec junija je Univerza v Ljubljani v sodelovanju z Zvezo prijateljev mladine Slovenije začela dobrodelno akcijo Srčna UL z namenom pomagati študentkam in študentom Univerze v Ljubljani, ki so zaradi epidemije covida-19 ostali brez finančnih sredstev za preživetje. Do 30. avgusta 2021 nam je z vašo pomočjo uspelo zbrati že 10.313,20 €. Hvala, da vam ni vseeno za naše študente in študentke!

Zbiranje sredstev se nadaljuje tudi v septembru. Donacije so možne na dva načina:

• s kratkim telefonskim sporočilom na številko 1919 s ključno besedo SRCNAUL5 (prispevek 5 EUR) ali SRCNAUL10 (prispevek 10 EUR);
  • z nakazilom na transakcijski račun ZPMS – več.

Z zbranimi finančnimi sredstvi bomo študentkam in študentom v stiski pomagali pri sofinanciranju najemnin in bivanjskih stroškov (celotno ali delno poplačilo stroška), nakupu živil in oblačil, študijskega materiala (celotno ali delno plačilo računa) in/ali študiju namenjene računalniške opreme (celotno ali delno poplačilo računa).

Hvala, da razumete stisko naših študentk in študentov ter ste pripravljeni pomagati.