AC&P inženirski biro d.o.o, ki ima sedež v Šempetru pri Gorici, je podjetje za geotehniko, infrastrukturo in raziskave. Ukvarja se s projektiranjem inženirskih objektov (gradbene jame, predori, pilotne stene…). V svoje vrste vabi dva nova sodelavca za pomoč pri projektiranju. Delovno razmerje se sklene za polni delovni čas, za nedoločen čas, s poskusno dobo.

Od izbranih kandidatov se pričakuje naslednja znanja in kompetence:

1. Inženir gradbeništva/ geotehnike /geologije /vodarstva:

• Zaključen univerzitetni visokošolski ali višješolski program ali absolvent,
  • Zaželene izkušnje pri projektiranju (uporaba AutoCAD-a, Civil3D),
  • Zaželeno znanje s področja geologije,
  • Vozniški izpit B kategorije,
  • Samostojnost, pozitiven odnos do dela na terenu, želja po timskem delu.

2. Inženir gradbeništva/ vodarstva/ arhitekture:

• Zaključen univerzitetni visokošolski ali višješolski program ali absolvent
  • Zaželene izkušnje pri projektiranju (uporaba AutoCAD-a, Civil3D),
  • Želja po projektiranju inženirskih objektov, tehnični tip osebnosti, želja po timskem delu

Vse zainteresirane prosijo, da jih kontaktirate po telefonu na: 031 410 764 ali pišete na mail: anja.konjar@acap.si