Ministrstvo za gospodarski razvoj in tehnologijo in Univerza v Ljubljani, Fakulteta za gradbeništvo in geodezijo, organizirata srečanje

• ESA Φ-lab – Prebojne tehnologije pri opazovanju Zemlje
  • ESA Φ-lab – Breakthrough technologies in Earth observation

v petek, 15. 2. 2019, ob 9:00 v Svečani dvorani UL FGG, Jamova cesta 2, Ljubljana.

Na srečanju bodo predstavljene trenutne dejavnosti Evropske vesoljske agencije na področju opazovanja Zemlje, ki potekajo predvsem v okviru novoustanovljenega laboratorija Φ-lab. Dopolnile jih bodo izkušnje izbranih domačih organizacij. Srečanje je namenjeno raziskovalcem, predstavnikom javne uprave, podjetnikom ter dodiplomskim in podiplomskim študentom različnih smeri.

Zaradi lažje organizacije prosimo za prijavo bilateralnega srečanja in/ali udeležbe na: mirjam.zdovc@gov.si ali kristof.ostir@fgg.uni-lj.si.

Več o dogodku: ESA_phiLab_Slovenia (PDF)