V času izvajanja pouka na daljavo se številne družine spopadajo s pomanjkanjem ustrezne opreme za šolajoče otroke. Zato se je Fakulteta za gradbeništvo in geodezijo odločila, da ob obnovi ene od računalniških učilnic na FGG trem osnovnim šolam podari 11 kompletov računalniške opreme, ki vključuje: namizni računalnik z nameščenim Windows Home, monitor, tipkovnico in miško.

Prejemniki opreme so:

• OŠ dr. Pavla Lunačka Šentrupert
  • OŠ Davorina Jenka Cerklje na Gorenjskem
  • OŠ Gradec Litija

Ravnatelji so hvaležni za podarjeno opremo, ki bo razdeljena med učence, ki so tovrstne pomoči najbolj potrebni.