Zaradi tehničnih težav se lahko obiskovalci povežete na stojnico UL FGG prek Zoom povezave: https://uni-lj-si.zoom.us/j/98645469809?pwd=b2d0Ny9XSWtyaFViZGFLcllhc0Yzdz09

Fakulteta za gradbeništvo in geodezijo se bo tudi letos predstavila na Informativi – največjem sejmu izobraževanja in poklicev v Sloveniji. Letošnja že 13. Informativa pa bo tokrat potekala preko spleta. Obiskovalci se bodo lahko sprehodili med zabavnimi virtualnimi razstavnimi prostori, kjer se bo z zanimivimi vsebinami predstavila tudi naša fakulteta.

Informativa bo potekala 22. in 23. januarja od 9. do 18. ure na spletni strani www.informativa.si. Vstop na spletno stran dogodka bo brezplačen in zelo enostaven. Obiskovalcem bo na dan Informative na voljo registracijski link, preko katerega bodo imeli možnost brezplačnega vstopa v e-Informativo.

Vabljeni, da nas obiščete!