Na UL FGG tudi letos pripravljamo informativne dneve, kamor vabimo vse dijake, ki jih zanimajo tehnične smeri in imajo radi dinamično delo. Zaradi epidemije bodo letošnji informativni dnevi ponovno izvedeni na daljavo – preko aplikacije ZOOM. S pomočjo sodobne tehnologije bomo bodočim študentom poskušali čim bolj približati študij na UL FGG in jim podali vse informacije, ki so potrebne za tako pomembno odločitev, kot je izbira študija.

– v petek, 11. februarja 2022, ob 10. uri
– v petek, 11. februarja 2022, ob 15. uri
– v soboto, 12. februarja 2022, ob 10. uri

Informativni dnevi se bodo začeli z nagovorom in dobrodošlico dekanje UL FGG, prof. dr. Violeta Bokan-Bosiljkov, potem pa se bodo dijaki porazdelili glede na smer, ki jih zanima – gradbeništvo, geodezija ali vodarstvo. Ker bo dogodek izveden v treh terminih, se lahko dijaki udeležijo predstavitve vseh smeri.

Dijake bo nato nagovoril predstojnik oddelka, ki jim bo podal tudi osnovne informacije o študiju na izbrani smeri. Dijaki bodo lahko prisluhnili še gostom iz prakse – diplomantom fakultete, ki jim bodo skozi svoje praktične izkušnje še bolj približali področje študija. Svoj pogled na študij pa bodo prispevali še študentje, ki bodo z veseljem odgovorili tudi na vprašanja o raznolikih obštudijskih dejavnostih in zahtevnosti izbrane smeri.Podrobnejše informacije bomo na spletno stran dodajali sproti, tako da nas spremljajte, da boste seznanjeni z vsemi novostmi, ki še sledijo. Že zdaj pa lahko tukaj najdete veliko informacij o študijskih programih, pogosta vprašanja in odgovore o študiju na UL FGG, preizkusite se lahko v posebnem kvizu, si pogledate predstavitveni video, se virtualno sprehodite po fakulteti …Vabljeni!