Najprej naj v imenu celotne ekipe revije Študentski most zaželim dobrodošlico brucem Fakultete za gradbeništvo in geodezijo. Kot dolgoletni študenti vemo, na kakšni poti se zdaj nahajate. Naj bo ta pot čim lepša, čim uspešnejša in polna vseživljenjskih prijateljstev ter prijetnih spominov. Pred vami se nahaja prva letošnja izdaja naše priljubljene revije. Tokrat smo za vas pripravili veliko število zanimivih strokovnih člankov, intervjujev, potopisov in receptov. Želimo si, da bi v branju uživali vsaj toliko, kot smo mi uživali pri pripravi revije.

Izbrane članke lahko najdete tudi na spletni strani revije, na most.fgg.si, celotna revija pa je dostopna tudi v digitalni obliki na spletni strani fakultete https://www.fgg.uni-lj.si/revija-most/. Prav vsi ste lepo vabljeni, da z nami delite svoje zanimive zgodbe, ideje ter članke. Pošljite jih na spletni naslov: revija.most@gmail.com.

V našem uredništvu bi, kot veleva tradicija, želel pozdraviti novo podurednico za področje geodezije, Emo Kovič. Dobrodošla v našo ekipo!

Našim profesorjem, kolegom študentom in delavcem na fakulteti pa želim uspešno novo študijsko leto.

Lep pozdrav!
Đorđe Đukić, urednik