Na Fakulteti za gradbeništvo in geodezijo študentkam in študentom, ki stopajo na karierno pot ali pa se odločajo za nadaljevanje študija na 2. oz. 3. stopnji, nudimo podporo v obliki kariernega svetovanja. Mag. Tina Kozic Kolšek je karierna svetovalka na UL FGG, ki vam pomaga razumeti in prepoznati interese, vrednote, strasti in sposobnosti ter sprejeti odgovornost za svoje samostojno vodenje karierne poti. Nanjo se lahko obrnete za:

• pregled CV-ja,
  • podporo pri iskanju prakse, študentskega dela ali zaposlitve,
  • pomoč pri odkrivanju kompetenc, ki jih dobite v času študija,
  • podporo pri predstavitvi delodajalcem,
  • pomoč pri raziskovanju zaposlitvenih možnosti po zaključku študija,
  • pomoč pri informiranju glede znanja o mehkih veščinah,
  • svetovanje pri dilemah o nadaljevanju študija na 2. oz. 3. stopnji,
  • in drugih dilemah, vezanih na vprašanja osebnega kariernega razvoja.

Na voljo vam je za individualno svetovanje. V osnovi gre za zaupen pogovor o najrazličnejših vprašanjih povezanih z razvojem kariere, za katerega se odloči veliko študentov. Nekateri imajo dileme glede nadaljevanja študija, spet drugi si želijo zgolj pogovor glede določenih kariernih odločitev, ki jih nameravajo sprejeti.

Karierni centri UL organizirajo dogodke in delavnice, ki vam pomagajo pri osebnem in profesionalnem razvoju. Veliko uporabnih informacij in nasvetov najdete na njihovi spletni strani, kjer najdete tudi informacije o vključevanju študentov s posebnimi potrebamitujih in Erasmus študentov ter doktorskih študentov v študijski proces in trg dela. Za vse, ki vas zanima praksa v tujini pa omogočajo tudi povezavo s portalom GoinGlobal.

Vse storitve, ki jih izvajajo, so za študente Univerze v Ljubljani brezplačne. Do njih pa dostopate preko portala POPR in njihove spletne strani. Ne spreglejte pa tudi webinarjev na temo mehkih veščin v e-učilnici in aktualnih novic na socialnih omrežjih ter e-novičniku.

Na voljo so vam za:

Svoji karierni svetovalki mag. Tini Kozic Kolšek lahko pišete na: tina.kozic@uni-lj.si