V ponedeljek, 25. 4. 2022, je v dvorani Srednje zdravstvene šole Ljubljana potekalo sklepno dejanje SPALDING Univerzitetne košarkaške lige 2021/2022 v moški konkurenci.

V velikem finalu je bila ekipa Ekonomske fakultete boljša od ekipe Fakultete za gradbeništvo in geodezijo z rezultatom 73:54.

Priznanje naši košarkarski ekipi za izjemno sezono in odličen rezultat, saj so že drugič zaporedoma osvojili drugo mesto. Čestitamo!

Strelci finalne tekme za FGG: Klobčar 20, Kužnik 18, Loboda in Goršek 6, Hrabrič 4;

V ekipi FGG so nastopili:
1. Kužnik Klemen
2. Loboda Mark