Mednarodna poletna šola: When the stakes are high: Water Engineering and Global Diplomacy for Sustainable Cities

Glavna tema šole je učinkovita raba vode v turističnih objektih in vključuje dobre prakse v zvezi z zmanjšanjem porabe vode ter tehnično in varno izvedbo reciklov vode, med drugim tudi z uporabo zelene infrastrukture kot je npr. zelena stena ali streha (ki služi čiščenju vode).

Šolo organizirajo: Univerza v Ljubljani, Zurich University for Applied Sciences (ZHAW), Global Water Partnership (GWP) ter COST projekt CA17133 ‘Circular City’. Šola je namenjena magistrskim študentom okoljskega inženirstva/gradbeništva. Način dela v šoli bo temeljil na problemskem učenju, kar pomeni, da se bodo študentje že na samem začetku soočili z nekim izzivom ter ga reševali tekom šole.

Prijave do 10.5.2019 na: natasa.atanasova@fgg.uni-lj.si