Največji slovenski karierni dogodek bo letos potekal preko spleta. Na njem bo sodelovala tudi Fakulteta za gradbeništvo in geodezijo – imeli bomo svojo »stojnico«, kjer bomo predstavili praktično usposabljanje. Spletni karierni sejem bo letos potekal v četrtek, 22. oktobra. Udeležite se ga lahko brezplačno in za svojo prihodnost poskrbite kar iz udobja svoje dnevne sobe. Potrebujete le minuto časa in izpolnjen prijavni obrazec.

Za študente – objave prostih delovnih mest in spremljajoči dogodki

Na »stojnici« Fakultete za gradbeništvo in geodezijo boste našli objave prostih delovnih mest za praktično usposabljanje, pripravništvo, študentsko delo in drugo. Organizirali pa bomo tudi spremljajoče dogodke, ki bodo potekali v popoldanskem času.

Urnik spremljajočih dogodkov:

16.00 – 16.30 Virtualno srečanje delovnih mentorjev in študentov

16.30 – 17.00 Virtualna okrogla miza z naslovom INŽENIR – MOJA KARIERA

Virtualno izobraževanje INOVATIVNI PRISTOPI PRAKTIČNEGA USPOSABLJANJA ZA RAZVOJ ZAPOSLITVENIH KOMPETENC (izvajalka izr. prof. Andreja Istenič Starčič) – termin bo določen naknadno, ko bodo prijave, saj se bomo prilagodili prijavljenim.

Poskrbite za svojo prihodnost in nas obiščite na »stojnici« na virtualnem kariernem sejmu MojeDelo.com