V organizaciji Društva urbanistov in prostorskih planerjev Slovenije in Fakultete za gradbeništvo in geodezijo Univerze v Ljubljani vas vabimo na tretjo okroglo mizo v nizu PROSTORSKIH RAZPRAV z naslovom:

VLOGA URBANISTIČNIH PRAVIL ZA ZAGOTAVLJANJE KAKOVOSTI BIVANJA V URBANIH NASELJIH

Okrogla miza bo potekala v četrtek 23. junija 2022 ob 14.00 uri v Svečani dvorani (drugo nadstropje) na UL FGG; Jamova c. 2, Ljubljana in preko zoom povezave:

Udeležba je brezplačna. Več o vsebini in izhodiščih za razpravo v priloženem vabilu.

Priponka:
Vabilo na okroglo mizo.