V okviru ERASMUS + projekta »Forecast Engineering – From past design to future decision« razpisujemo po eno štipendijo za:

1. Poletno šolo na Bauhaus univerzi v Weimar-ju v Nemčiji, ki bo potekala od 20. augusta – 1. septembra 2017
  2. Predavanja na doktorskem študiju na temo »Advanced Structural and Wind Engineering« na Budapest University of Technology and Economics, v Budimpešti na Madžarskem, ki bodo potekala od 26. 6. do 30. 6. 2017.

Za štipendijo za poletno šolo se lahko prijavijo tudi študentje magistrskega študija gradbeništva.

Za več in formacij in prijavo se obrnite na prof. dr. Tatjano Isaković (soba 401, e-mail tatjana.isakovic@fgg.uni-lj.si).

Prijave sprejemamo do 12. 5. 2017.