Prvi julijski teden je z izjemo zadnjih dveh let že tradicionalno rezerviran za našo poletno šolo. 17 udeležencev, osnovnošolcev in srednješolcev, je vsak dan spoznalo eno vrsto naravne nesreče (potresi, poplave, plazovi) in kako lahko z inženirskim znanjem preprečimo ali vsaj omilimo njene posledice.

Na urniku so bili potresi, poplave, plazovi, ekskurzija v Svet energije in Hidroelektrarno Brežice, karting, obisk bazena, soba pobega, orientacija, kviz, piknik …

Na poletni šoli so nas obiskali tudi mediji, tako da se je glas o njej razširil tudi izven fakultete.

Prispevke v medijih lahko pogledate na spodnjih povezavah: