Dijaki in dijakinje, če še ne veste, kaj bi študirali, je brezplačna Poletna šola Kariernih centrov Univerze v Ljubljani odlična priložnost, da se bolje spoznate, obiščete fakultete in akademije Univerze v Ljubljani in vidite, kaj s pridobljeno izobrazbo in poklicem lahko počneš po koncu študija. Na Poletni šoli UL “Več kot 360 priložnosti, ki čakajo nate”, bo v sklopu “Znanje v praksi” sodelovala Fakulteta za gradbeništvo in geodezijo v Ljubljani (UL FGG).

Vas zanima, kaj dela geomatik?

Oziroma vas zanima informatika in geodezija in kako to združiti? Podjetje IGEA, d. o. o., ima dolgoletne izkušnje z razvojem geografskih informacijskih sistemov in nepremičninskih sistemov na področju Balkana. Geomatik je eden izmed poklicev prihodnosti, ta poklic združuje geodezijo in informatiko, ki jih potrebujejo tudi v podjetju IGEA. Na delavnici se boste pobliže spoznali z najnovejšimi tehnologijami na področju geografskih informacijskih sistemov ter spoznali, kaj bi bilo dobro, da vsak ve o nepremičninskem sistemu, ki je zagotovo eden izmed pomembnejših sistemov v vsaki državi.

Vabljeni na ogled v sredo, 29. avgusta, med 13.30 in 15.30 uro v predavalnici III/4 na UL FGG.

Več o dogodku: https://www.kc.uni-lj.si/novice/znanje-v-praksi-.html