“Šanghaj – “Pariz vzhoda”, finančna prestolnica sveta ter stičišče vzhodne in zahodne kulture.

4 – tedenska poletna šola preko poznavanja novega jezika, kulture in ljudi omogoči izkušnjo na kateri boste lahko gradili celo življenje.

Še do 28. februarja imaš čas, da se pridružiš skoraj 22.000 študentom, ki bodo poletje preživeli v Šanghaju, največji azijski metropoli. Z udeležbo na poletni šoli pridobiš tudi ECTS kreditne točke, kar ti omogoča pridobitev štipendije v višini 780€. Več informacij in prijavni obrazec najdeš na www.shanghai.si.

Več informacij o izkušnjah študentov v povezavi.