Pridružite se prvi poletni šoli podjetja Sinergise!

• Ste študent ali mladi strokovnjak, ki želi izvedeti več o tehnologijah in orodjih, ki se uporabljajo za razvoj sodobnih aplikacij, ki nam pomagajo spremljati naš planet?
  • Bi se radi naučili, kako pri tem uporabljamo satelitske podatke?
  • Uživate v kodiranju in želite izboljšati svoje znanje?
  • Želite, da bi vaše rešitve imele dejanski učinek?

Pridružite se naši prvi poletni šoli, ki bo potekala v Ljubljani od 4. do 8. julija 2022.

Zakaj bi se je morali udeležiti?
V enem tednu se boste naučili, kako obdelati satelitske posnetke in jih shraniti v AWS S3, postreči s podatki prek vmesnika REST API, jih prikazati v spletni aplikaciji in zanje uporabiti algoritme strojnega učenja. Delali boste s tehnologijami, kot so Java/Spring boot, React in Python. Popeljali vas bomo skozi vsakega od teh korakov, pri čemer se bomo osredotočili na primer uporabe, povezan z gozdnimi požari. Ogledali si boste zakulisje našega dela, kako to počnemo in kako prispevamo k ustvarjanju boljše prihodnosti za svoj planet.

Kdo se lahko udeleži?
Navdušenci, ki želijo izvedeti, kako izkoriščamo satelitske posnetke za ustvarjanje sodobnih aplikacij. Poleg osnovnega poznavanja konceptov Pythona, Jave ali spletnega programiranja vam bo pri vključitvi pomagala tudi vaša pripravljenost na učenje.

Kaj lahko pričakujete?
Teden zanimivih praktičnih delavnic, ki jih bo vodila naša strokovna ekipa inženirjev in podatkovnih znanstvenikov.

Ste pripravljeni za prijavo?
Prijave so odprte do 31. maja 2022 na naslovu: https://www.sinergise.com/en/careers/summer-school