Univerza v Ljubljani je za vas in skupaj z vami ustvarila nov projekt »Študenti za študente«. V okviru spletne učilnice Univerze v Ljubljani ustvarjajo in objavljajo vsebine, ki se navezujejo na trenutno epidemiološko situacijo. Na strani boste našli podcaste na različne aktualne teme, ki so namenjeni tako študentom kot tudi profesorjem.

Vsak teden znova objavljajo nove vsebine. Poleg podcastov tudi ideje za filme in knjige, razne kolumne in zapise … Vsebine si lahko ogledate tudi na Facebook profilu Študenti za študente in morda dobite še kakšno idejo, kako pregnati dolgčas, ali pa z drugimi študenti delite svoje mnenje o trenutni situaciji in o prihodnosti.

Soustvarjaj projekt tudi ti

Imaš idejo in pogled, ki bi ga rad delil z drugimi podobno mislečimi? Bi želel/a pridobiti nova znanja, izkušnje in reference za naprej? Potem si lepo vabljen/a k sodelovanju pri ustvarjanju podcastov ali pisanju kolumne. Kako?

Svojo idejo pošlji na elektronski naslov studentizastudente1@gmail.com in objavili jo bodo v Spletni učilnici Univerze v Ljubljani – Študenti za študente in na Facebook profilu Študenti za študente.

Vabilo študentom k sodelovanju [PDF]