Ponovitev poletne uspešnice

Oboroži se s kompetencami za 21. stoletje!

• Datum: od 18. do 29. septembra 2017
  • Kje: na različnih fakultetah in akademijah UL
  • za študente in študentke vseh fakultet in akademij UL

Zaradi res izjemnega odziva na Karierni tabor v juniju in juliju, na katerem je nova znanja pridobilo skoraj 300 udeležencev, smo se Karierni centri Univerze v Ljubljani na podlagi vaših želja in interesov odločili, da med 18. in 29. septembrom 2017 za vas ponovno organiziramo najbolj popularne delavnice, ki smo jim dodali še tečaj španskega jezika. Na brezplačnih izobraževanjih boste študentke in študenti Univerze v Ljubljani lahko pridobivali jezikovne, računalniške in komunikacijske kompetence, ki so nepogrešljive za vse, ki se želite uspešno spopasti z izzivi sodobnega trga dela.

Vaša prijava bo veljavna šele, ko jo potrdite preko povezave,
ki jo boste prejeli na vaš e-naslov, zato pazite na pravilen vnos.