Vabilo na posvet in delavnico Stavbna dediščina in problematika utrjevanja elementov historičnih stavb

Fakulteta za gradbeništvo in geodezijo, Univerze v Ljubljani in Društvo restavratorjev Slovenije vas vabita na strokovni posvet z delavnico Stavbna dediščina in problematika utrjevanja elementov historičnih stavb. Strokovni posvet z delavnico bo izveden v dveh delih:

30. septembra 2019 – prvi del: predavanja;
31. oktobra 2019 – drugi del: praktična delavnica.

Na posvetu želimo predstaviti različne poglede in koncepte, teoretske pristope in prakse strokovnjakov z različnih področij, ki sodelujejo pri utrjevanju elementov historičnih stavb. Z različnih vidikov bomo izpostavili delo strokovnjakov, ki so vpleteni v obnovo historičnih objektov. Cilj posveta z delavnico je oblikovanje smernic in nadaljnjih korakov za izboljšanje strokovnega dela na področju utrjevanja elementov historičnih stavb. Namenjen je vsem, ki ste vključeni in se ukvarjate z ohranjanjem nepremične kulturne dediščine.

Prijavite se na info@slodrs.si do najkasneje 18. septembra 2019
Za študente je delavnica brezplačna.
Več o posvetu, delavnici in kotizaciji najdete na spodnjih povezavah:

Program dogodka

Prijavnica