»Karierni centri Univerze v Ljubljani – vaš kompas na karierni poti« 11. in 12. oktobra 2018 organiziramo Posvet in izobraževanje za tutorje in koordinatorje tutorjev, ki sta namenjena predvsem tutorjem študentom in učiteljem ter koordinatorjem tutorjev. Letošnji posvet bo potekal na Naravoslovnotehniški fakulteti.

Prvi dan bomo govorili o dilemah in izzivih tutorskega sistema, o vzpostavitvi odnosa tutor tutorand, o pravicah in dolžnostih študentov, odgovorili pa bomo tudi na najpogostejša vprašanja, ki jih mora vedeti vsak študent o študijskem procesu. Drugi dan lahko izbirate med dvema delavnicama:

–          delo s študenti v duševni stiski ter

–          motivacija študentov za študij in uspešna komunikacija s tutorandi.

Program in več informacij o dogodku najdete na