V sredo, 23. februarja 2022, z začetkom ob 14. uri Karierni centri Univerze v Ljubljani organizirajo virtualno srečanje in predstavitev podjetja DaiBau. Podjetje je v Sloveniji bolj znano kot MojMoster.net, njihovo delo pa bo predstavil Martin Pelcl, soustanovitelj in generalni direktor podjetja ter alumen Fakultete za arhitekturo.

Podjetje DaiBau/MojMojster.net sta leta 2013 ustanovila arhitekta Martin Pelcl in Gregor Černelč in od takrat gre njihova pot samo še navzgor. Lokalna platforma je prerasla v vodilno regionalno platformo, ki na tržiščih sedmih držav (Slovenije, Avstrije, Hrvaške, BiH, Srbije, Slovaške in Romunije) združuje kar 65 tisoč gradbenih podjetij – mojstrov, arhitektov in drugih strokovnjakov za gradnjo in obnovo nepremičnih ter 260 tisoč aktivnih uporabnikov. Danes zaposlujejo že 52 ljudi.

Vabljeni k prijavi na: https://popr.uni-lj.si/. Predstavitev bo potekala na Zoomu.