V tednu Univerze v Ljubljani vas vabimo na podelitev Prešernovih nagrad UL FGG in drugih nagrad UL FGG, ki bo v sredo, 4. 12. 2019, ob 13. uri v Svečani dvorani UL FGG.

Program:

• Pozdravni nagovor dekana
  • Podelitev Prešernovih nagrad za študijsko leto 2018/2019 in predstavitev dobitnikov
  • Podelitev Goljevščkovih nagrad za študijsko leto 2018/2019
  • Podelitev nagrad najboljšim študentom UL FGG v študijskem letu 2018/2019
  • Podelitev fakultetnih priznanj zaposlenim v letu 2019
  • Podelitev nagrad najboljšim pedagogom po izboru študentov v študijskem letu 2018/2019
  • Družabni zaključek prireditve

Vljudno vabljeni!