Podjetje LGB, geodetski inženiring in informacijske tehnologije, d.o.o. objavlja prosto delovno mesto za geodeta inženirja s končanim študijem geodezije VII. – univerzitetni programi/2. bolonjska stopnja ali VI./2 – visokošolski strokovni programi / 1. bolonjska stopnja.

Na razpis za delovno mesto se lahko prijavijo tudi absolventi geodetske smeri za navedene stopnje izobrazbe.

Več o prijavi za delovno mesto lahko preberete na https://www.lgb.si/o-nas/zaposlitev/.

Podjetje bo delovno razmerje z izbranim kandidatom sklenilo za določen čas s trajanjem dveh let, s poskusno dobo 3 mesecev in z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas.

Zainteresirani kandidati pošljite prijavo s kratkim življenjepisom (CV) na e-naslov info@lgb.si ali jo pošljite na naslov podjetja Ukmarjeva ulica 4, 1000 Ljubljana s pripisom »Prijava«. Rok za prijavo je 31. 10. 2021.