V podjetju EHO projekt d.o.o. od leta 2008 skrbno načrtujemo, razvijamo in izvajamo učinkovito zaščito pred poplavami, skalnimi podori ter zemeljskimi in snežnimi plazovi.

Zaradi povečanega obsega dela zaposlimo projektanta na področju hidrotehnike, gozdarstva in/ali geotehnike (M/Ž):

• izdelava tehničnih poročil in dimenzioniranje objektov,
  • izdelava popisov in predizmer,
  • izdelava GIS analiz,
  • izdelava projektne dokumentacije,
  • sodelovanje pri operativni izvedbi del,
  • občasno terensko delo.

KAJ PRIČAKUJEMO

• višješolsko univerzitetno izobrazbo (prejšnja), magistrsko izobrazbo (2. bolonjska stopnja) gradbene, vodarske, gozdarske, geološke ali druge ustrezne smeri, eventualno absolvent,
  • osnovno znanje s področja urejanja voda, hudourništva in/ali geologije,
  • osnovno znanje AutoCAD-a in/ali GIS-a,
  • obvladovanje MS Office računalniških programov,
  • učinkovitost, natančnost in samoiniciativnost,
  • vedoželjnost,
  • vozniški izpit.

KAJ NUDIMO

• Urejeno in prijetno delovno okolje v uspešnem inženirskem podjetju,
  • zaposlitev za določen čas 1. leta z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas,
  • delo pri raznolikih in kompleksnih projektih v visoko strokovnem timu,
  • kulturo izmenjave znanj in izkušenj med sodelavci,
  • možnost osebne rasti in nadgradnje znanja.

Prijave na delovno mesto z življenjepisom sprejemamo do 8.1.2024 na elektronski naslov info@ehoprojekt.si.