Spoštovani,

v družbi GVO, d.o.o. smo se odločili, da za šolsko leto 2022/2023 podelimo 14 kadrovskih štipendij. Smo član Skupine Telekom in se z več kot 400 zaposlenimi uvrščamo med velika slovenska podjetja. Poslanstvo naše družbe je zagotavljanje celovitih in do okolja prijaznih rešitev s področij projektiranja, geodezije, gradnje, upravljanja ter vzdrževanja telekomunikacijskih in elektroenergetskih omrežij.

Zaposleni so najpomembnejši vir uresničevanja poslanstva. S štipendijo želimo spodbuditi razvoj mladega kadra ter istočasno spodbuditi nadaljnji razvoj podjetja. Mladim štipendistom bi omogočili izobraževanje ob prejemanju štipendije in zagotovljeno službo.

Zato vabimo vaše dijake/študente, da oddajo vlogo za pridobitev štipendije na elektronski naslov zaposlitev@gvo.si  za naslednje profile:

1. elektrikar
  2. elektrotehnik
  3. inženir telekomunikacij
  4. tehnik računalništva
  5. inženir gradbeništva

Štipendistom nudimo:

1. redno stimulativno štipendijo
  2. vsakoletno praktično delo
  3. mentorstvo pri praktičnem delu
  4. zaposlitev po končanem šolanju

V prilogi posredujemo razpis in za vsa dodatna pojasnila ostajamo na razpolago.

PRILOGA [PDF]