Iščemo najboljšo inovacijo Univerze v Ljubljani v letu 2021. Rektorjeva nagrada je tradicionalno tekmovanje, ki spodbuja inoviranje na Univerzi v Ljubljani in pomaga inovatorjem na poti do trga. Že drugo leto zapored smo tekmovanje razdelili v dve kategoriji: 1. kategorijo študentk in študentov, alumen in alumnov in 2. kategorijo raziskovalk in raziskovalcev, redno zaposlenih na Univerzi v Ljubljani. K prijavam vabimo vse, ki imate tehnološke ali netehnološke inovacije in inovativne podjetniške ideje.

1. Prijavi svojo inovacijo ali idejo.
  2. Udeleži se pripravljalnih delavnic.
  3. Predstavi svojo idejo v 3 minutah pred strokovno komisijo, predstavniki gospodarstva in akademskega sveta.
  4. Nadaljuj svojo podjetniško pot na LUI, kjer ti bomo pomagali pri uspešnem vstopu na trg oz. se poveži s Pisarno za prenos znanja, kjer ti bomo pomagali pri komercializaciji inovacije.

Rok za prijavo

Najkasneje do 19. septembra 2021 do 23.59 ure.

Več informacij:

Spletna strana Ljubljanskega univerzitetnega inkubatorja