Odprte so prijave na Rektorjevo nagrado za naj inovacijo Univerze v Ljubljani 2018!

Ljubljanski univerzitetni inkubator in Univerza v Ljubljani že osmič organizirata natečaj z namenom, da se podpre čim več tehnoloških in netehnoloških inovacij, pa tudi inovativnih podjetniških idej. Vse prijavljene inovacije bodo dobile pomoč pri pripravi poslovnega modela in prejele informacijo, kako zaščititi intelektualno lastnino. Prijava inovacije skupinam omogoča tudi oceno komercialnega potenciala ideje, podporo pri razvoju in pri vstopu na trg, pomoč pri pridobitvi finančnih virov ter dostop do investitorjev in gospodarstvenikov.

Najboljše tri inovacije pa bodo prejele še strokovno in finančno podporo iz nagradnega sklada, ki znaša 6000 EUR.

Prijave se zbirajo do vključno 15. marca 2018!

Več informacij na http://lui.si/rektorjeva-nagrada/