Spoštovane sodelavke, sodelavci in predstavniki študentov!

Vabljeni na sejo Akademskega zbora Fakultete za gradbeništvo in geodezijo Univerze v Ljubljani,

ki bo v ponedeljek, 1. junija 2020, ob 8:30 uri,

preko spletne učilnice https://ucilnica1920.fgg.uni-lj.si/course/view.php?id=396 dostopna od 8:00. Prijavite se s svojim uporabniškim imenom in geslom (npr. ipriimek@fgg.uni-lj.si). K seji se pridružite z izbiro ikone »slušalk« ali »mikrofona«, spletne kamere pa zaradi morebitnih težav pri večjem številu prisotnih prosim ne vključujte.

Za vse, ki nimate opreme za spremljanje seje na daljavo, bo omogočeno spremljanje seje v svečani dvorani, prosim pa, da pridete tja vsaj 10 minut pred začetkom.

Seja Akademskega zbora UL FGG je predvsem namenjena pojasnilom in razpravi, povezanim z vsemi spremembami dela in bivanja na UL FGG zaradi ukrepov omejevanja delovanja UL FGG. Poleg tega se bomo v skladu s Pravili UL FGG na kratko seznanili z letnim poročilom za leto 2019, novostmi na fakulteti in predvidenih aktivnostih v preostanku leta 2020.

Predviden dnevni red:

1. Kratek oris letnega poročila UL FGG za l. 2019