Spoštovani člani in članice Kluba diplomantov UL FGG!

V sodobnem času, zaznamovanem s poplavo informacij in časovno stisko človeka, je zelo pomembno poznavanje sistemov in orodij za hiter dostop do relevantnih informacij, ki pa mora biti za končnega uporabnika tudi cenovno ugoden. Fakulteta za gradbeništvo in geodezijo UL kot izobraževalna ustanova skrbi tudi za visoko stopnjo informacijske pismenosti študentov in zaposlenih, hkrati pa želi prispevati k vseživljenjskemu učenju vseh svojih diplomantov in strokovne javnosti.

Zato vas vabimo na predavanje z naslovom

Sodobne poti do strokovnih informacij v e-dobi in vloga knjižnice,

ki ga bo izvedla vodja knjižnice na UL FGG

dr. Teja Koler Povh

v prostorih knjižnice Fakultete za gradbeništvo in geodezijo UL na Jamovi cesti 2 (pritličje),

v sredo, 12. novembra 2014, ob 18.00 uri.

Predstavitev predavateljice: Asist. dr. Teja Koler Povh ima več kot 20 let izkušenj z delom v visokošolski knjižnici in založništvu. Kot strokovnjakinja za področje znanstvene komunikacije je v juliju 2014 doktorirala na Filozofski fakulteti UL na interdisciplinarnem študiju Humanistike in družboslovja, smer Informacijske vede, z disertacijo z naslovom Vpliv odprtega dostopa na citiranost znanstvenih objav v gradbeništvu.

Fakulteta za gradbeništvo in geodezijo UL podarja udeležencem tega predavanja brezplačen vpis v knjižnico fakultete za dobo enega leta in s tem tudi preizkus sodobnih e-poti do strokovnih informacij!

Po prireditvi vas prijazno vabimo, da skupaj obeležimo predpraznični čas s prijetnim druženjem ob simbolični pogostitvi.

Predsednica kluba:

izr.prof. dr. Maruška Šubic Kovač