Dogodek je namenjen pooblaščenim osebam za delo s študenti s posebnimi potrebami, tutorjem, pedagogom in drugim strokovnim delavcem.

Namen dogodka:

• predstavitev rezultatov Nacionalne študije o stanju ureditve posebnih skupin študentov v visokem šolstvu;
  • predstavitev novega priročnika Samozagovorništvo študentov  s posebnimi potrebami;
  • predstavitev novega priročnika za zaposlene na temo poučevanja študentov s posebnimi potrebami;
  • predstavitev drugih virov podpore zaposlenim na Univerzi v Ljubljani za učinkovito vključevanje študentov s posebnimi potrebami v študijski proces;
  • izmenjava izkušenj in predstavitev primerov dobrih praks vključevanja študentov s posebnimi potrebami v študijski proces.

Dogodek bo potekal na spletu, 9. 12. 2020, od 9.00 do 11.30 ure.

Več informacij in program dogodka.