Vljudno vas vabimo na dogodek – strokovno ekskurzijo, ki bo v sredo, 30. junija 2021 v Mariboru.

Na dogodku boste deležni predstavitev družb DRI upravljanje investicij d. o. o. in Gradbeni inštitut ZRMK d. o. o. Seznanili vas bodo s ponudbo študentskega dela, z možnostmi opravljanja obvezne prakse in s štipendijami, ki jih trenutno razpisujejo na družbah. Dogodek je namenjen študentkam in študentom Fakultete za gradbeništvo in geodezijo Univerze v Ljubljani ter Fakultete za gradbeništvo, prometno inženirstvo in arhitekturo Univerze v Mariboru.  Zaželena je tudi udeležba profesorjev, ki predavajo na omenjenih smereh in osebje, katerih delo je povezano s študentskimi zadevami.

Zaradi organizacijskih omejitev (število sedežev na avtobusu in ukrepi za preprečevanje širjenja Covid-19) je število udeležencev s Fakultete za gradbeništvo in geodezijo omejeno na 50 oseb.

Kot ukrep za preprečitev morebitnih okužb z virusom Covid-19 bo za udeležence ekskurzije, ki ne izpolnjujejo pogoja PCT, obvezno testiranje s hitrim antigenskim testom, ki bo izvedeno na sedežu družbe pred odhodom.

Okvirni potek dogodka:

8.15 testiranje s hitrimi antigenskimi testi (Kotnikova 40, Ljubljana (sedež DRI))
9.00 odhod iz Ljubljane (Kotnikova 40, Ljubljana (sedež DRI))
10.30 predstavitev DRI (študentsko delo – praksa – štipendiranje)
12.00 strokovni ogled gradbišča železniškega viadukta Pesnica in predora Pekel
13.30 pogostitev in mreženje
16.30 zaključek dogodka
18.00 prihod v Ljubljano

Organizator: Družba za opravljanje investicij d.o.o. (DRI d.o.o.).

Povezava do obrazca za prijavo: https://forms.gle/YrByffLXVxcynxCd7. Prijava je obvezna.

Vabljeni, da dogodek izkoristite kot karierno priložnost!