SŽ – Projektivno podjetje Ljubljana d.d.
Ukmarjeva ulica 6
www.sz-pp.si

Študentsko delo:  SŽ – Projektivno podjetje Ljubljana d.d.

Geodetski oddelek projektivnega podjetja vabi k sodelovanju v svojo ekipo študenta/ko geodezije – študentsko delo za obdobje 3 do 6 mesecev.

Podjetje je bilo ustanovljeno že leta 1952 in nadaljuje tradicijo kvalitetne storitve na področju projektiranja, povezanega primarno z železniško infrastrukturo na področju transportnih poti. Skozi leta utečenega in tehnično inovativnega dela smo se razvili v kolektiv visoko usposobljenih strokovnjakov, ki lahko brez težav izdelajo tudi najzahtevnejšo projektno dokumentacijo.

Opis nalog:

Terensko delo, obdelavo zajetih geodetskih podatkov, pripravo in obdelavo grafičnih prikazov in tekstualnih prilog v geodetskih načrtih/elaboratih, pripravo geodetskih podlog, pripravo in obdelavo podatkov katastra nepremičnin in gospodarske javne infrastrukture za potrebe projektiranja železniške infrastrukture pod vodstvom pooblaščenega inženirja s področja geodezije. Sodelovanje pri vseh geodetskih delih ter strokovno sodelovanje z drugimi projektanti.

Ponujamo vam:

• študentsko delo za obdobje 3 do 6 mesecev
  • spoznavanje z inženirsko geodezijo in železniško infrastrukturo
  • pričetek dela 1.3.2023 ali po dogovoru
  • timsko delo na projektih
  • delo v dinamičnem delovnem okolju in na terenu
  • možnost izobraževanja

Zaželeni pogoji:

• najmanj srednješolska izobrazba s pridobljenim nazivom geodetski tehnik ali višješolska izobrazba s pridobljenim nazivom diplomiran inženir geodezije oziroma diplomirana inženirka geodezije ali študent / študentka magistrskega študijskega programa geodezije 2. stopnje
  • poznavanje dela z računalnikom s programi Microsoft Office (Word, Excel …)
  • zaželeno poznavanje računalniških orodij za obdelavo geodetskih podatkov (AUTOCAD, CAD, Leica Infinity, GeoPro X, QGIS …)
  • tekoče znanje slovenskega jezika
  • znanje vsaj enega svetovnega tujega jezika
  • vozniški izpit B kategorije

K prijavi morajo študenti kandidati/kandidatke priložiti življenjepis, kopijo ustreznega potrdila o pridobljeni izobrazbi oz. potrdila o vpisu v študijski program ter dokazilo o delovni dobi ali izkušnjah, v kolikor z njimi razpolagajo. Prosimo, da nam vašo pisno prijavo z dokazili pošljete na naslov: SŽ – Projektivno podjetje Ljubljana d.d., Ukmarjeva ulica 6, 1000 Ljubljana ali po elektronski pošti na naslov: uprava@sz-pp.si. Veseli bomo kandidatk ter kandidatov, ki imajo občutek za odgovornost, so motivirani, natančni, samostojni, iznajdljivi, radi delajo v timu in imajo zanimanje za geodetska dela.