Diplomanti naše fakultete pišejo zanimive in uspešne karierne zgodbe. V časniku Finance so predstavljene tri. Andrej Levičar je diplomirani inženir gradbeništva in v Elei iC vodja projektov v predorogradnji. Univerzitetni diplomirani inženir vodarstva in komunalnega inženirstva Andrej Hercog je ustanovitelj in direktor celjskega podjetja Vodar, ki projektira, izdeluje in montira čistilne naprave za stanovanjske objekte in industrijo. Dr. Bojan Šavrič pa je na naši fakulteti pridobil naziv univerzitetni diplomirani inženir geodezije, na Oregonski državni univerzi pa pozneje še doktorat.

»Zgodbe so povsem različne, nekaj pa imajo vendarle skupnega. Vsi trije inženirji so diplomirali na ljubljanski Fakulteti za gradbeništvo in geodezijo (FGG). To dokazuje, da je diplomantom te fakultete odprtih veliko vrat. Ko jih prestopijo, lahko razvijejo vse potenciale, ki so osnova ne le za karierno, ampak tudi za osebno rast, srečo in izpolnitev življenjskih želja,« so še zapisali v Financah.

Celoten članek lahko preberete na: https://bit.ly/2AMc94M