V ponedeljek, 11. 04., je bilo v dvorani Srednje zdravstvene šole Ljubljana napeto – zvrstila sta se namreč polfinalna obračuna univerzitetne košarkarske lige. Najprej sta se pomerili ekipi Fakultete za elektrotehniko in Ekonomske fakultete, z rezultatom 53:55 so obračun dobili »ekonomisti«. Drugi obračun pa je bil med ekipama Fakultete za gradbeništvo in geodezijo in Fakultete za strojništvo, ki so ga po napeti končnici z rezultatom 78:76 dobili naši »gradbeniki« in se tako uvrstili v veliki finale, kjer nam bo nasproti stala ekipa Ekonomske fakultete.

Finale bo v ponedeljek, 25. 04., ob 20.45 v dvorani Srednje zdravstvene šole Ljubljana.

Vabljeni vsi košarkarski navdušenci, da pridete in z navijanjem ter spodbujanjem pomagate naši ekipi do prve zlate medalje v univerzitetni košarkarski ligi!