Združenje sodnih izvedencev in sodnih cenilcev Slovenije za gradbeno stroko je prostovoljno združenje fizičnih in pravnih oseb, ki delujejo na strokovnem področju izvedeništva v gradbeništvu in ocenjevanju vrednosti nepremičnin. Na strokovnem področju so veliko pridobili s sodelovanjem s Fakulteto za gradbeništvo in geodezijo Univerze v Ljubljani ter s sodelovanjem izr. prof. dr. Maruške Šubic Kovač, ki je tudi članica združenja in istočasno predsednica Komisije za razvoj stroke v združenju. V preteklem letu je združenje v prostorih fakultete organiziralo različna izobraževanja za svoje člane.

Več o združenju in njihovi dejavnosti si lahko ogledate na